Web
Analytics
 

Hakkımızda

OKUL MİMARI
OKUL MİMARI
press to zoom

Değerli Okul Yöneticisi,

 

OKUL MİMARI, eğitim sektörünün ihtiyaç duyduğu tasarım ve donanımı gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Firmamız sektörün ihtiyaçlarını bilmekte ve bu doğrultuda çözümler sunmaktadır.
 

Türkiye genelinde birçok büyük projeye imza atan OKUL MİMARI, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite ve Yurt olmak üzere bütün eğitim gruplarına hitap edebilen bir firmadır. Eğitim Mobilyalarına farklı bir bakış açısı getiren, Mobilya ve metal ürünlerin üretimini kendi bünyesinde yapabilen OKUL MİMARI, 16 yıllık tecrübesiyle sektöre yön vermeye devam ediyor.

Kaba inşaattan Anahtar Teslim Okul yapıyoruz. Tasarım Beceri Atölyeleri 'nden, Z-Kütüphane, Okul Girişleri ve Koridorlarına, Özel Eğitim Atölyelerinden Robotik (STEAM) Atölyelerine, Toplantı Salonundan Konferans ve Kongre Salonuna, Ofis Tasarımından Ders Çalışma Mekanlarına, Bahçe (Sera) ve Peyzaj Uygulamalarından Oyun Salonu ve Büyük Alan Zemin Kaplamasına, Okul Panosundan Tavan Uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede ihtiyaca yönelik proje, tasarım ve uygulama çözümleri sunuyoruz.

MEB 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda Tasarım ve Beceri Atölyelerini Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı Donatım, Mobilya ve Genel Yapım Teknik Şartnamesine uygun olarak üretip kurulumunu yapan ilk firma durumundayız.


Sizin için düşünüyoruz, sizin için tasarlıyoruz ve sizin için üretiyoruz.

 

Saygılarımızla.

OKUL MİMARI ®